ZINA CUP 2 Puchar Dwóch Miast

REGULAMIN TURNIEJU ZINA CUP – PUCHAR DWÓCH MIAST (10-11.12.16 r.) Zgłoszenia drużyn telefoniczne pod numerem: 794 622 037 lub 504 218 119 Po wstępnym zarejestrowaniu każda drużyna zobowiązana jest w ciągu kolejnych 48 godzin wpłacić wpisowe w wysokości 2 000 zł na konto organizatora. Konto do wpłat w mBank: Maciej Andrzejewski, nr. 84 1140 2004 0000 3102 7636 3151 – w tytule wpisowe na Zina Cup 2 i nazwa drużyny Termin zgłoszeń zespołów: do 30 listopada godz. 23.59. Organizator zastrzega sobie prawo prowadzenia naboru drużyn poza tym terminem tylko w przypadku braku kompletu drużyn. W przypadku braku kompletu drużyn niezbędnych do zorganizowania turnieju organizator zastrzega sobie prawo do odwołania turnieju. W takim przypadku drużyny już zarejestrowane otrzymują zwrot wpisowego w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia decyzji o odwołaniu turnieju.

Losowanie grup: 4 grudnia Sobota 10.12.16 –

rozgrywki grupowe: 1) Dobra – grupa A i B – hala sportowa w Dobrej 2) Turek – grupa C i D – hala sportowa przy ulicy Parkowej 3

Finały - 11.12.16 - w Turku - Hala Sportowa - ul. Parkowa 3

Rozmiary bramek : wymiary bramki do piłki ręcznej Czas gry: 2x 10 minut, przerwa 1 minuta

1. Zespoły na boisku grają w składach – 5 zawodników w polu + bramkarz. Na boisku nie może zostać mniej niż 4 zawodników.

2. Zmiany zawodników w trakcie gry prowadzone są w systemie „hokejowym” w „strefie zmian”. Źle dokonana zmiana będzie karana

3. karą 2 minut. W przypadku gdy w trakcie gry na boisku w drużynie znajduje się większa ilość zawodników niż dopuszczalna w danej chwili, wówczas zawodnik tej drużyny zostanie ukarany karą 2 minut. Sędzia przerywa grę i wznawia ją rzutem wolnym pośrednim z miejsca gdzie była piłka w momencie przerwania gry.

4. Kary dla zawodników: • Pierwsza żółta kartka w meczu - kara - drużyna gra w osłabieniu 2 minuty. Zawodnik odbywający karę 2 minut powraca na boisko w momencie straty bramki przez jego drużynę. • Druga żółta kartka w meczu otrzymana przez tego samego zawodnika jest równoznaczna z okazaniem zawodnikowi czerwonej kartki i wykluczeniu jego z gry w tym spotkaniu, a drużyna gra w osłabieniu przez 2 minuty. • Czerwona kartka wykluczenie z gry w tym spotkaniu, a drużyna gra w osłabieniu przez 2 minuty.

4. Piłkę do gry bramkarz wprowadza tylko ręką, w momencie wyjścia poza pole gry.

5. Uderzenie piłką w sufit powoduje rzut autowy dla przeciwnika.

6. Rzut autowy wykonywany jest nogą z linii lub zza boiska i jest traktowany jako rzut pośredni.

7. Rzut karny wykonywany jest z punktu odległego 9 metrów od bramki. ( z żółtej linii).

8. Obowiązuje odległość 5 metrów od piłki przy wykonywaniu stałych fragmentów gry.

9. Do niedzielnych finałów przechodzą drużyny , które zajęły 2 pierwsze miejsca w każdej z 4 grup

10. W niedzielę w Turku przy ulicy Parkowej 3 rozegrane zostaną 4 ćwierćfinał, 2 półfinały i finał.

11. Nagroda główna 10 000 zł, miejsce drugie 3 000 zł i miejsce trzecie 2 000 zł.

12. Każda z drużyn biorących udział w turnieju otrzymuje od Sponsora Technicznego – Firmy ZINA – bon towarowy na kwotę 1 000 zł do wykorzystania w firmie ZINA.