Podsumowanie 2016 roku sekcja Orlik.

Już po raz drugi dzięki burmistrzowi Dobrej Andrzejowi Piątkowskiemu dzieci uczestniczące w treningach i turniejach zespołu Wicher Dobra mogły się spotkać wspólnie z rodzicami i podsumować mijający rok. Niedzielne spotkanie rozpoczęło się na hali sportowej gdzie rozegraliśmy mecz, należy tutaj pochwalić dużą grupę rodziców, którzy zdecydowali się rozegrać spotkanie z dziećmi. Nasze drużyny podzielone zostały na 4 zespoły, a każdy zespół miał 10 minut na pokazanie swoich umiejętności. W ostatnim spotkaniu zagrała najmłodsza grupa zawodników, która trenuje dopiero od miesiąca, są to dzieci 4-6 letnie. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 8:8 jednak nie wynik, a dobra zabawa była tu najważniejsza.

Podczas meczu zorganizowałem także konkurs dla zawodników których zadaniem było podanie liczby bramek strzelonych przez zespoły Wichru Dobra w 2016 roku. Najbliżej prawidłowej liczby 186 był Jakub Zawiśniewski za co otrzymał kubek Wichru Dobra.

Kolejnym punktem naszej imprezy było uroczyste wręczenie statuetek dla wszystkich uczestników oraz nagród dla najlepszych zawodników.

Wręczenie rozpoczęło się od nagród za udział w Biegach Niepodległości w Turku.

Najlepszy biegacz rocznik 2006: Dominik Wojtysiak

Najlepszy biegacz rocznik 2007: Konrad Peruga

Najlepszy Biegacz rocznik 2008: Adam Janiszewski

Najlepszy Biegacz rocznik 2009: Michał Peruga

Następnie wręczano nagrody dla najlepszych zawodników roku 2016:

Najlepszy zawodnik: Kacper Sikorski

Najlepszy strzelec: Konrad Peruga ponad 80 bramek w lidze

Najlepszy bramkarz: Michał Janiszewski

Najlepszy obrońca: Michał Kołaczkowski

Najlepszy pomocnik: Dominik Wojtysiak

Na koniec wręczono nagrody Burmistrza Dobrej Andrzeja Piątkowskiego w postaci statuetek dla wszystkich zawodników uczestniczących w treningach i turniejach zespołu Wicher Dobra.

Wicher Dobra E1 rocznik 2006 Janiszewski Michał, Kołaczkowski Mikołaj, Kołaczkowski Michał, Sikorski Kacper, Bielicki Kacper, Wojtysiak Dominik, Szczepaniak Kacper, Mielczarek Damian, Peruga Konrad, Rusek Jakub, Dzikowski Jakub, Musialik Adam, Rybikowski Kacper, Szablewski Patryk

Wicher Dobra E2 rocznik 2007 i młodsi: Skrzypiński Maciej, Szczepaniak Kamil, Urbańczyk Jakub, Janiszewski Adam, Bober Jakub, Bober Cezary, Dzikowski Bartosz, Rykowski Maciej, Peruga Michał, Janiszewski Kamil, Smoliński Sebastian, Antosik Szymon, Młotkiewicz Adam, Cerbst Antoni, Czyżak Kacper, Kaczmarek Kacper, Dulin Jakub, Zawiśniewski Jakub, Rosiński Makysmilian, Sobański Tobiasz Najmłodsza drużyna Skrzatów: Kosobudzki Adrian, Kosobudzki Marcin, Krzyżanowski Igor, Kmiecik Oskar, Tomek Wesołek, Filip Świętochowski

Na zakończenie dzieci razem z rodzicami udali się na świetlice szkolną gdzie przy pizzy i cieście mogliśmy powspominać mecz, jak i cały rok 2016. Trener i opiekun grup Grzegorz Łakomicki otrzymał miłą niespodziankę kwiaty i piłkę z podpisami wszystkich zawodników.

Podziękowania należą się wszystkim osobom i firmom które wspierały nasz zespół w tym roku;

Burmistrzowi Andrzejowi Piątkowskiemu

Panu Jackowi Gajewskiemu