Stadion

Stadion w Dobrej znajduje sie przy ulicy Dlugiej Wsi przy trasie Turek -Sieradz.Kompleks składa sie z dwóch pełnowymiarowych boisk piłkarskich o wymiarach 100 x 60 m .Boisko główne posiada trybunę z 480 miejscami siedzącymi.Boisko treningowe posiada 50 miejsc siedzących.Na obiekcie znajduje sie tez w pełni wyposażony budynek socjalny z szatniami i natryskami dla zawodników ,pomieszczeniem dla sędziów i zaplecze gospodarcze.Częśc budynku wraz z instalacją wodociągowa i kanalizacyjną członkowie klubu wykonali w czynie społecznym.

W roku 2004 działacze postanowili przystąpić do przygotowania projektu wykonawczego remontu obiektu na potrzeby złożenia wniosku w SPO „Restrukturyzacja Rolnictwa i Obszarów Wiejskich"
Wniosek został złożony pod nazwą "Remont boiska sportowego i obiekty towarzyszące"w miejscowości Długa Wieś.
Budowę zrealizowano w ramach Działania 2.3 „Odnowa wsi oraz zachowanie i ochrona dziedzictwa kulturowego" Sektorowego Programu Operacyjnego „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich, 2004 -2006".
Gmina Dobra złożyła wniosek o dofinansowanie realizacji projektu w dniu 2 maja 2005 roku.
W dniu 6 stycznia 2006 roku przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego oraz Gminy Dobra podpisali umowę Nr 61412 - UM5500063/05 w sprawie dofinansowania realizacji projektu polegającego na:
1. Remoncie boiska treningowego, w tym:
- robotach ziemnych na płycie boiska,
- wysiewie nawozów i nasion traw,
- montażu bramek metalowych.
2. Remoncie widowni, w tym:
- robotach budowlano - ziemnych,
- montażu siedzisk plastikowych.
3. Remoncie boiska głównego, w tym:
- robotach ziemnych na płycie boiska,
- pracach odwodnieniowych,
- wysiewie nawozów i nasion traw,
- montażu bramek metalowych.
4. Remoncie bieżni - w tym:
- robotach ziemnych na odcinku 200 m.,
- wykonaniu odwodnienia,
- obsadzeniu obrzeży,
- ułożeniu nawierzchni mineralnej.
5. Budowa ogrodzenia o długości 198 m.

Inwestycję zrealizowała firma: Zakład Pielęgnacji i Chirurgii Drzew „BEATA", ul. Chopina 3, 58 - 310 Szczawno Zdrój, która została wybrana w wyniku przetargu nieograniczonego. Łączna wartość wykonanych robót opiewa na kwotę 553.555,13 zł brutto.
Inwestycję realizowano w dniach 08 sierpnia 2006 roku do 1 czerwca 2007 roku.