Zapowiedz 16. kolejki.

Taneczna sobota.

W ramach 16. kolejki konińskiej klasy okręgowej „Select” Wicher Dobra będzie podejmował na własnym stadionie przedostatnią drużynę ligi ZKS Zagórów.

O rywalu słów kilka – ZKS Zagórów.

Zagórów (niem. Hinterberg) – miasto w województwie wielkopolskim, powiecie słupeckim, położone nad rzeką Wartą, 16 kilometrów od Słupcy. Miasto jest siedzibą władz gminy Zagórów. Według danych z 31 grudnia 2012 miasto liczyło 3054 mieszkańców.

Zagórowski Klub Sportowy Zagórów. Data powstania: 2005 r (pierwszy klub 1989). Barwy: czerwono-białe. Miejski Stadion w Zagórowie Pojemność: 700 miejsc (wszystkie siedzące-foteliki). Największy sukces: 1 miejsce w Konińskiej Klasie Okręgowej w sezonie 2008/2009.

Obecny sezon ZKS Zagórów: 16 miejsce, 8 pkt, 2 zwycięstw, 2 remisy, 10 porażki, bramki: 13-34.

Ostatnie mecze pomiędzy Wicher Dobra – ZKS Zagórów.

Wicher Dobra 3-1 ZKS Zagórów

ZKS Zagórów 4-2 Wicher Dobra

Wicher Dobra 3-0 ZKS Zagórów

ZKS Zagórów 4-2 Wicher Dobra

ZKS Zagórów 3-1 Wicher Dobra

Wicher Dobra 1-1 ZKS Zagórów

ZKS Zagórów 2-2 Wicher Dobra

ZKS Zagórów 5-1 Wicher Dobra

ZKS Zagórów 2-1 Wicher Dobra

ZKS Zagórów 3-3 Wicher Dobra

Wicher Dobra 1-0 ZKS Zagórów

ZKS Zagórów 3-2 Wicher Dobra

Wicher Dobra 2-0 ZKS Zagórów

Wicher Dobra 2-3 ZKS Zagórów

ZKS Zagórów 5-0 Wicher Dobra

Bilans spotkań Wicher Dobra – ZKS Zagórów: 4-3-11 Bramki: 29-48

Wicher ma bardzo zły bilans spotkań z drużyną ZKS Zagórów, jednak jak wiele razy pisałem statystyki nie grają w piłkę. Zważywszy na miejsce obu drużyn w tabeli to Wicher jest zdecydowanym faworytem. Zagórów w tym sezonie odniósł tylko 2 zwycięstwa strzelając przy tym tylko 13 bramek i razem z Górnikiem Kłodawa w tej klasyfikacji zajmują ostatnie miejsce w lidze. Nie ważne jak, nie ważne ile, ważne aby Wicher ten mecz wygrał i zdobył kolejne 3 pkt. Mamy wielką nadzieje ze goście nie sprawią żadnej niespodzianki i będzie to łatwy mecz. Niech Nasi piłkarze „ zatańczą” z przeciwnikiem i pokażą ze ten sezon należy do drużyny z Dobrej. Do poziomu Naszych zawodników musimy doskoczyć i My - kibice. To jest ostatni mecz na własnym stadionie, nie może Nas zabraknąć. WSZYSCY NA STADION MUSI BYĆ MOC! Wszyscy razem wspierajmy nasz klub !!! Początek meczu o godzinie 13:00.

Autor: Michał K.