Zapowiedź 14. kolejki Konińskiej A – klasy.

Zapowiedź 14. kolejki.

Czas na rundę wiosenną! W niedziele podopieczni Tomasza Janickiego rozpoczynają rywalizację w ramach rozgrywek Konińskiej A-klasy, rundy wiosennej.

W niedziele o godz 16:00 piłkarze Wichru rozegrają pierwszy mecz ligowy w tym roku. Rywalem zielono- biało-niebieskich będzie drużyna GKS Osiek Łuczywno, która będzie gospodarzem niedzielnego starcia. Po rozegraniu dwunastu spotkań, najbliższy rywal Wichru ma na swoim koncie 15 punktów i zajmuje 8.miejsce w tabeli ligi. Na tą zdobycz punktową przeciwników składają się 5 zwycięstw i 3 porażki (bramki: 28-44). Drużyna GKS-u jest w tym sezonie bezkompromisowa swoje mecze albo wygrywa albo przegrywa nie notując przy tym żadnych remisów Natomiast Wicher ma w swoim dorobku o 3 punkty mniej od przeciwników i plasujemy się na 10 miejscu. W poprzednim meczu między Wichrem a GKS -em górą była drużyna z Łuczywna która zwyciężyła 3:1, bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Morusiński.

Na historie spotkań obu drużyn składa się tylko jedno spotkanie z rundy jesiennej gdyż klub powstał oficjalnie w 2016 roku po połączeniu drużyny GKS Osiek Mały oraz SRW Łuczywno.

20.08.2017 Wicher Dobra – GKS Osiek Łuczywno 1-3

Bramki: Mateusz Morusiński(44),--Wiktor Kasperski(73),Mateusz Przytuła(92 głową),Szymon Okuński(94)

Spotkanie dwóch ekip z dolnej części tabeli, rywalizujących ze sobą będzie bardzo ciekawym starciem, w którym emocji z pewnością nie zabraknie. O ciekawości widowiska świadczył będzie fakt, że obie pod względem gry w obronie w tym sezonie nie błyszczą. GKS stracił już 44 bramki pod tym względem gorszy jest tylko ostatni w tabeli Osiek Wielki natomiast Wicher z 36 straconymi bramkami jest zaraz za GKS jeśli chodzi o straty bramkowe. We wszystkich meczach Naszych przeciwników w tym sezonie padło aż 72 bramek, co daje niecodzienną średnią6 goli na mecz. Dlatego też spodziewamy się dużej ilości bramek w niedzielnym spotkaniu i mamy nadzieje że o jedną więcej strzeli Wicher Dobra.

Tabela:

8.

GKS Osiek Łuczywno

15 pkt

5 z

0 r

7 p

28 Bz

44 Bs

10.

Wicher Dobra

12 pkt

3 z

3 r

6 p

20 Bz

36 Bs

Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania Naszej drużyny w rozgrywkach rundy wiosennej w A-klasie, w każdym z pojedynków. Doping jest naprawdę ważnym elementem dla każdego z zawodników, więc ponownie i panie liczymy na Was! W każdym z jakże ważnych starć ligowych emocji na pewno nie zabraknie, a Wicher będzie walczyćdo końca o jak najlepszy rezultat.