Turniej orlika E2

Kacper Sikorski SHOW!!!

W pierwszym turnieju orlika E2 rocznik 2008 i młodsi wzięło udział 6 zespołów Wicher Dobra, MKS Tur 1921 Turek I, MKS Tur 1921 Turek II, FA Lech Poznań Władysławów, Kasztelania Brudzew, oraz EKS Słodków.

Nasz zespół z powodu choroby musiał radzić sobie w osłabionym składzie grając pierwsze trzy mecze tylko w siedmiu zawodników.
W całym turnieju swoje najlepsze umiejętności pokazał Kacper Sikorski który zdobył aż 16 bramek, w ataku pomagał mu Kamil Szczepaniak który zdobył 3 bramki. Należy także pochwalić Roberta Kaczmarka dla którego był to debiut w turniejach w drużynie Wichru.

Wyniki naszego zespołu:
Wicher Dobra- MKS Tur 1921 Turek II 6:0 (Sikorski- 5, Szczepaniak Kamil-1)
Wicher Dobra- MKS Tur 1921 Turek I 3:3 (Sikorski- 3)
Wicher Dobra- Kasztelania Brudzew 1:0 (Sikorski)
Wicher Dobra- EKS Słodków 4:0 (Sikorski- 3, Szczepaniak-1)
Wicher Dobra- FA Lech Poznań Władysławów 5:2 (Sikorski- 4, Szczepaniak-1)
Ostatecznie różnicą bramek zajmujemy drugie miejsce z 13 punktami na koncie podobnie jak MKS Tur 1921 Turek I.

Graliśmy w składzie:
Maciej Skrzypiński, Kamil Janiszewski, Michał Peruga, Robert Kaczmarek, Oskar Kmiecik, Kamil Szczepaniak, Kacper Sikorski w dwóch meczach zagrali również Krystian Dzieran i Gracjan Gmach/