Grom Malanów - Wicher Dobra 2:6 (młodzik młodszy)

Wywalczone zwycięstwo w Malanowie.

W sobotę o godzinie 13:30 rozegraliśmy swoje trzecie spotkanie w lidze młodzika młodszego. Po dwóch dość łatwych i przekonywujących zwycięstwach trafiliśmy na bardzo dobrze zorganizowanego przeciwnika. Początek spotkania to przewaga Gromu który stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki jedną z nich wykorzystując. Pod koniec pierwszej połowy zdobywamy bramkę wyrównującą po strzale z dalszej odległości w okienko Kacpra Bielickiego. Na druga połowę wychodzimy bardzo zmotywowani. Od samego początku zarysowuje się przewaga naszego zespołu. Nasi zawodnicy zaczynają z sobą współpracować tworząc coraz więcej dogodnych sytuacji. Kolejno bramki strzelają Dawid Gołdyka, Konrad Peruga, Mateusz Kałużny, Konrad Peruga oraz w końcówce spotkania przesunięty do ataku Michał Kołaczkowski. W drugiej połowie Grom odpowiedział tylko jedną bramką i spotkanie kończy się wynikiem 6:2.