Zaproszenie na szkolenie.

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy WICHER w Dobrej realizuje we współpracy z LGD T.U.R. projekt grantowy pn. „Wzmocnienie potencjału Miejsko-Gminnego Klubu Sportowego WICHER w Dobrej poprzez rozwój instytucjonalny oparty na nowych kierunkach rozwoju”

W ramach projektu Stowarzyszenie zaplanowało szkolenia, których celem jest wzmocnienie potencjału stowarzyszenia w zakresie rozwoju instytucjonalnego, opartego na nowych kierunkach rozwoju oraz analiza praw i obowiązków stowarzyszenia w świetle obowiązujących przepisów, w tym procedury związane z rejestracją stowarzyszenia w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Szkolenie ma charakter otwarty, przewidziane jest dla mieszkańców z terenu LGD T.U.R. w szczególności dla mieszkańców gminy Dobra. Będzie to również okazja dla innych stowarzyszeń do wymiany doświadczeń i podniesienia umiejętności pozwalających budować potencjał stowarzyszenia.
Termin realizacji szkoleń – 27 marzec 2018r.,
1) w godz. 15.00 – 18.00 - Prawa i obowiązki stowarzyszenia w świetle obowiązujących przepisów. Procedury związane
z rejestracją stowarzyszenia w Krajowym Rejestrze Sądowym;

2) w godz. 18.30 – 21.30 - Wzmocnienie potencjału poprzez rozwój instytucjonalny oparty na nowych kierunkach rozwoju:
miejsce: Centrum Kultury w Dobrej (ul. Dekerta 34, 62-730 Dobra, sala na parterze)

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z Prezesem Stowarzyszenia - Panem Michałem Kwiatkowskim
michalkwiatkowski87@gmail.com).