Zapowiedź 29 i 30 kolejki.

Liga wkracza w decydującą fazę – komu awans, komu spadek.

Do końca rozgrywek pozostało 6 kolejek które przyniosą odpowiedzi na to kto zostanie mistrzem klasy okręgowej i które drużyny spadną z ligi. W najbliższym czasie kibice nie będą się nudzić gdyż liga nabiera rozpędu, w ciągu 10 dni Wicher rozegra 4 spotkania które mogą zadecydować o mistrzostwie. Po zwycięstwie nad drużyną Strażaka Licheń Stary znów wszystko wydaje być w rękach a raczej w nogach Naszych piłkarzy. Ale łatwo nie będzie. Już w najbliższy czwartek (26.05.2016- Boże Ciało) Wicher wyjedzie do Mąkolna aby zmierzyć się z tamtejszymi Błękitnymi. Drużyna z Mąkolna jest bardzo groźna zwłaszcza u siebie gdzie wygrała 11 spotkań (najwięcej zwycięstw na własnym boisku w lidze) a tylko raz zremisowała i raz przegrała. Trzy dni później Wicher podejmie na własnym boisku drużynę Wików z Wilczyna która może się pochwalić największą liczbą strzelonych bramek ze wszystkich drużyn. Emocji nie zabraknie.

Najbliższe mecze Wichru:

26.05.2016 (czwartek) godzina 17:00 Błękitni Mąkolno – Wicher Dobra