Zalicytuj koszulkę Roberta Lewandowskiego!

Wesprzyj kampanię IV LIGA W DOBREJ! Zalicytuj koszulkę Roberta Lewandowskiego!

Już 6.000 zł zaoferowano za koszulkę Roberta Lewandowskiego z autografem podarowana przez piłkarza w styczniu tego roku, kiedy to zawodnik reprezentacji Polski wsparł kampanię IV Liga w Dobrej. Koszulkę zaprezentowała Andżelika Krzykacz, jedna z twarzy dobrskiej kampanii, zachęcając do wsparcia rodzimego klubu sportowego. Zabawa wciąż trwa.

W licytacji koszulki może wziąć udział każdy chętny, wystarczy zgłosić się do klubu Wicher Dobra lub skontaktować pod numerem tel. 504 218119. Koszulka Roberta Lewandowskiego to wartościowa pamiątka, tym bardziej, że nasz piłkarz w rankingach dorównuje najlepszym zawodnikom piłki nożnej na świecie. Uzyskanie koszulki od zawodnika i jego poparcie dla kampanii IV Liga w Dobrej to nie lada wyczyn Wichru. Licytację koszulki otworzono na zimowej imprezie sportowej Zina Cup.

Dziś cena koszulki to kwota w wysokości 6.100 zł. Darczyńca 6.000 zł na razie chce pozostać anonimowy. Licytacja trwa do końca rundy wiosennej. Jej wynik ogłoszony zostanie podczas meczu ostatniej kolejki na stadionie Wichru w trakcie obchodzonych wtedy Dni Dobrej! Zarząd Wichru liczy na to, że znajdą się inni zainteresowani, którzy podbiją stawkę, a ta zasili budżet klubu w związku ze staraniami w grze o IV LIGĘ!