Wyjazd do Brudzewa.

Drodzy Kibice.

Rozpoczynamy zapisy na darmowy wyjazd kibiców do Brudzewa na ostatni mecz Wichru w tym roku. W przeszłości nie raz pokazaliśmy, że Kibice i Klub potrafili się zjednoczyć i działać odważnie i pomysłowo. Dlatego teraz zróbmy to jeszcze raz. Zjednoczmy się z drużyną i w jak najliczniejszym gronie dopingujmy Naszych chłopaków. Nie możemy pozostawić piłkarzy bez dopingu w tym arcyważnym spotkaniu. Bezgraniczne oddanie, fanatyzm, wiara w zwycięstwo i szaleńczy doping do ostatniego gwizdka jest obowiązkiem każdego Kibica. Gorąco apelujemy do każdego z Was – niech w tą niedziele nikt nie siedzi w domu. Wiecie, co zrobimy tego dnia?? Wszyscy do Brudzewa. Zabierzcie ze sobą swoją rodzinę, znajomych, niech każdy zarazi się tą atmosferą, by potem wspólnie na trybunach pokazać, że tego dnia DERBY należeć będą do Dobrej. Niech nikt nie oszczędza gardeł i serc dla dopingu, a Nasz doping niech poniesie naszych piłkarzy do upragnionego przez wszystkich zwycięstwa. Informujemy również że osoby, które przesadzą z alkoholem, nie są mile widziane. Do głośnego śpiewu nie potrzeba promili. Pijanym polecamy dożynki, w naszych szeregach nie ma miejsca dla takich przypadków. Godnie reprezentujmy Wicher. LICZY SIĘ TYLKO ZWYCIĘSTWO.

Początek meczu Niedziela o 13:00 w Brudzewie.

Zainteresowani wyjazdem autokarowym proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 601657597, można dzwonić można wysyłać sms-a, lub poprzez wysłanie wiadomości na portalu społecznościowy https://www.facebook.com/profile.php?id=100001152758564 Pozostało 20 miejsc. Wyjazd Niedziela o 11.15 spod dworca PKS w Dobrej!!! Wicher Dobra!!!