Wicher wznawia treningi

W poniedziałek 23 lipca piłkarze Wichru wznowili treningi i tym samym rozpoczął się okres przygotowawczy do nowego sezonu. Jak dotychczas w drużynie nie zaszły zmiany kadrowe, chociaż mówi się dość głośno o co najmniej dwóch zawodnikach, których Wicher zamierza pozyskać w najbliższym czasie. Również dwóch piłkarzy prawdopodobnie opuści Nasz zespół

Jeśli kochasz piłkę nożną tak jak my i chcesz spróbować swoich sił, przyjdź na trening, sparing i pokaż co potrafisz. Dołącz do Nas i pomóż dalej pisać historię tego klubu.

Treningi odbywają się w poniedziałki i czwartki o 18:00 na obiektach Wichru przy ul. Długa Wieś 35.

Pierwszy mecz sparingowy nasz zespół rozegra już w sobotę 28 lipca z Pelikan Nowy Karolew (beniaminek Kaliskiej A-klasy), początek spotkania o godzinie 14:00 w Dobrej.

Pozostałe mecze kontrolne zaplanowane są w następujących terminach( terminy i rywale mogą ulec zmianie, o poszczególnych meczach będziemy informować na bieżąco na stronie www i portalu społecznościowym Facebook:

5 sierpień - UKS Sokół Goszczanów ( Sieradzka A-klasa)

11 sierpień – Znicz Władysławów ( beniaminek Konińskiej A- klasy)

18/19 sierpnia – przeciwnik w trakcie ustalania

22 sierpnia – prawdopodobnie I runda Pucharu Polski