Terminarz nowego sezonu 2018/2019 !!!

Żadnych niespodzianek w organizacji ligowych rozgrywek w tym roku nie było. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami          A-klasa liczyć będzie dwie grupy po dwanaście drużyn. Pierwsze mecze nowego sezonu rozegrane zostaną w weekend 25-26 sierpnia. Do A-klasy z okręgówki spadła Polonia Golina, trafiając do grupy II, skład uzupełniły również drużyny awansujące z B-klasy: Sparta Konin, Tulisia II Tuliszków, GKS Olszówka i KS Mostki. Pozostałe dziewiętnaście zespołów to drużyny, które wywalczyły utrzymanie w A-klasie. ZKS Zagórów przegrał utrzymanie w A-klasie w barażach z Nałęczem Babiak - 1:3. Zgodnie z regulaminem zespół z powiatu słupeckiego miał w najbliższym sezonie zagrać w najniższej klasie rozgrywkowej. W międzyczasie jednak z gry w A-klasie zrezygnował jeden z zespołów, który wywalczył awans z B-klasy - Czarni II Ostrowite. Oba zespoły zamieniły się więc ze sobą miejscami i pozostały w dotychczasowych rozgrywkach - ZKS Zagórów w A-klasie, a Czarni II Ostrowite w B-klasie.

Wicher jak w sezonie poprzednim swoje mecze rozgrywać będzie w grupie I Konińskiej A klasy:

Konińska A-klasa gr. I:

1. Orzeł Kawęczyn (miejsce w poprzednim sezonie: 4)

2. MKS Dąbie (5)

3. Górnik Kłodawa (6)

4. Sparta Barłogi (7)

5. SRW Łuczywno (8)

6. Grom Malanów (9)

7. Teleszyna Przykona (10)

8. Wicher Dobra (11)

9. Nałęcz Babiak. (12)

10. Znicz Władysławów (beniaminek)