Nowy sponsor

Miejsko – Gminny Ludowy Klub Sportowy „Wicher” w Dobrej podpisał umowę sponsorską z firmą GetBack S.A. Do uroczystego złożenia podpisów doszło podczas przerwy w meczu ostatniej ligowej kolejki pomiędzy drużynami Wicher Dobra – Kasztelania Brudzew.

Jest to dla Nas bardzo ważny dzień. Sprawy potoczyły się bardzo szybko, a nowym sponsorem będzie firma GetBack S.A. Mam nadzieję, że ta współpraca będzie długoletnia. Podpisanie tej umowy da nam impuls do dalszego rozwoju i umocni Naszą pozycję na piłkarskiej mapie. Nowa umowa znacznie ułatwi funkcjonowanie klubu. Jednym z powodów podpisania umowy były dobre wyniki sportowe klubu w zakończonym sezonie 2015/2016. A także sukces kampanii „IV liga w Dobrej” prowadzonej przez Wicher. O klubie jest coraz głośniej, jest on z pewnością powodem do dumy dla mieszkańców Dobrej i okolic. Nasza dobra praca przyciąga coraz więcej firm zainteresowanych współpracą. Takie wsparcie to też dla Nas ogromne wyzwanie, aby współpraca była owocna – powiedział prezes Wichru Michał Kwiatkowski.

Władze klubu konsekwentnie wcielają w życie swe zapowiedzi mówiące że nie ma możliwości sponsoringu z jednej wielkiej firmy i trzeba zbierać wokół siebie większą liczbę mniejszych ale zaangażowanych przedsiębiorstw.

GetBack S.A. prowadzi działalność polegającą na windykacji wierzytelności własnych, windykacji na zlecenie oraz windykacji portfeli wierzytelności w ramach zarządzania sekurytyzowanymi wierzytelnościami funduszy inwestycyjnych.

Sponsor będzie obecny głównie na banerach reklamowych na stadionie, na którym będzie grał zespół jak i na stronie internetowej klubu i wszelkich materiałach promocyjnych.