33. kolejka (ostatnia w sezonie 2015/2016)

W sobotę 18 czerwca Wicher Dobra zagrał swój ostatni mecz w sezonie 2015/2016.

W derbach powiatu Wicher przed swoją publicznością pokonał gości z Brudzewa 3:1, ale trudno mówić o pełnej radości. Zespół z Dobrej ostatecznie zakończył rozgrywki w „Okręgówce” na 2 miejscu, a miejsce lidera po ostatniej kolejce zachował Strażak Licheń Stary.

W przerwie meczu odbywały się konkursy z nagrodami dla kibiców i przybyłej publiczności. Po meczu drużyna Wichru podpisała ważny kontrakt sponsorski z firma GetBack S.A.

Długofalową umowę sponsorską podpisywał prezes klubu Michał Kwiatkowski oraz przedstawiciel firmy, która zainteresowała się sponsoringiem po zapoznaniu się z kampanią IV Liga w Dobrej.

Wicher Dobra - Kasztelania Brudzew 3:1 (2:1)

Bramki: Konrad Winiarski, Konrad Winiarski,Tomasz Wypiór, -- Grzegorz Misiak

M-GLKS Wicher Dobra gratuluje Strażakowi Licheń Stary zwycięstwa w lidze. Składa słowa uznania dla pracy ich Zarządu Klubu, Trenerów, Członków oraz Piłkarzy. Dziękuje Wam za sezon pełen emocji i sportowej rywalizacji. Życzy dalszych sukcesów sportowych, pomyślności i realizacji wszystkich ambitnych planów oraz niesłabnącego entuzjazmu do dalszego działania.

Autor: Michał K.