Młodzik młodszy rozpoczyna rozgrywki.

W niedziele zmagania ligowe rozpocznie drużyna młodzików młodszych Wichru Dobra, której trenerem jest Grzegorz Łakomicki. Zawodnicy do tej pory tworzyli grupę Orlika Starszego. Przeszli do starszej kategorii wiekowej i rozpoczną rywalizację nazasadachzbliżonych do tych, które obowiązują seniorów. Drużyny występują w składach 9-osobowych . Obowiązuje przepis o spalonym, zawody trwają 2x30 minut, wymiary boiska: długość od pola karnego do pola karnego boiska pełnowymiarowego

Zespół młodzików tworzą chłopcy z rocznika 2006 i młodsi. Drużyna zostałazgłoszonaprzez trenera do oficjalnych rozgrywek ligowych, których organizatorem jest OZPN Konin. Spotkania będą odbywać się na stadionie w Dobrej, co powinno ucieszyć miejscowych kibiców.

W Dobrej pojawią się następujące zespoły: Nałęcz Babiak, Olimpia Koło, Grom Malanów, Górnik Wierzbinek.

Nasz zespół uważany jest za faworyta rozgrywek ale wynik nie jest najważniejszy w pierwszym roku występów w lidze grupy młodzik młodszy nastawiamy się na zdobycie cennego doświadczenia.

Swój pierwszy mecz Nasz zespół rozegra w Babiaku 03.09.2017 o godzinie 11:00

Kadra zespołu młodzika młodszego Wichru Dobra:

Bielicki Kacper

Dzikowski Bartosz