ZINA CUP -info
ZINA Cup 2016 x 30-31 stycznia
ZINA Polska, wspólnie z gminą Dobra oraz klubem piłkarskim M-GLKS Wicher Dobra zapraszają na dwudniowy turniej halowej piłki nożnej. Turniej, w którym łączna wartość nagród przekracza 30 000 zł, rozegrany zostanie 30-31 stycznia na hali sportowej w Dobrej. Dodatkowymi atrakcjami niedzielnego finału będą: występ Pawła Skóry, mistrza świata w piłkarskim freestyle’u oraz pokazowy mecz Reprezentacji Artystów Polskich (RAP).
Zapisy i informacje pod numerem telefonu +48 510 280 271
Opłata wpisowa w wysokości 2 000 zł.
-/-
W turnieju wystartuje 20 drużyn z całej Polski, które podzielone zostaną na 4 grupy po 5 zespołów w każdej grupie. Rozgrywki grupowe odbędą się 30 stycznia, w sobotę. W niedzielnych finałach zagrają po dwie najlepsze ekipy z każdej z grup. Na zwycięzców ZINA Cup 2016 czeka nagroda główna w wysokości 10 000 zł. Drużyny z miejsca drugiego i trzeciego odbiorą czeki na kolejno 3 000 zł i 2 000 zł. Dla wszystkich drużyn turniejowych ZINA Polska ufundowała bony towarowe o wartości tysiąca złotych do wykorzystania w sklepie ZINA.
Udział w turnieju zapowiedziały drużyny m.in. Znicza Pruszków, Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź, Polonii Wrocław, Pelikana Łowicz, Ursusa Warszawa czy Pogoni Zduńska Wola.
Regulamin & kwestie organizacyjne
  • Zespoły zostaną podzielone na 4 grupy, po 5 drużyn w każdej grupie;
  • Losowanie grup odbędzie się z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem;
  • Godziny rozgrywania meczy poszczególnych grup będą różne (np: rozgrywki grupy A zaczynają się o 10 rano, rozgrywki grupy D o godzinie 18);
  • Do niedzielnych finałów awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy;
  • Czas rozgrywania meczów: 2 x 7 minut
  • Bramki 5m x 2m
  • Ilość zawodników: 5 zawodników w polu + bramkarz
  • Maksymalna liczba graczy w drużynie: 12
  • Organizatorzy gwarantują wyżywienie w dniu meczu oraz nocleg dla drużyn finałowych.