Zaproszenie na weekendowe mecze Wichru.

Plan gier na najbliższy weekend.

Sobota 21.04.2018 godzina 11:00 Młodzik Młodszy (stadion w Dobrej)

Wicher Dobra - Grom Malanów

Nasza drużyna Młodzika Młodszego jest niekwestionowanym liderem tabeli zdobywając komplet zwycięstw w 12 dotychczasowych spotkaniach strzelając przy tym 56 bramek a tracąc tylko 10. Ich przeciwnikiem będzie drużyna Gromu Malanów zajmująca 3 miejsce w ligowej tabeli. Ze względu na format rozgrywek Wicher już 2 razy mierzył się z drużyną z Malanowa wygrywając oba spotkania w stosunku 6:2 i 6:3. Liczymy na trzecie zwycięstwo.

Niedziela 22.04.2018 godzina 16:00 Seniorzy ( stadion w Dobrej)

Wicher Dobra - Orzeł Kawęczyn

Nasz niedzielny rywal zajmuję 4 miejsce w ligowej tabeli z niewielką stratą do czołówki i z dużymi szansami na awans do klasy okręgowej. Poprzednie spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Zapraszamy do kibicowania i wspierania wszystkich Naszych drużyn.

W przeszłości nie raz Nasi kibice pokazywali, że w trudnych dla Klubu momentach potrafimy się zjednoczyć i działać odważnie i pomysłowo. Obecnie nasza drużyna znajduje się "w dołku". Przy okazji najbliższych spotkań musimy pokazać, że jesteśmy z drużyną nie tylko gdy odnosimy sukcesy, ale również w trudniejszych momentach.

Wielokrotnie w tym sezonie przełykaliśmy gorzką pigułę porażki, ale każdy z Nas zdaje sobie sprawę, że pretensje, wylewanie frustracji nie pomoże ani nam, ani zespołowi w odniesieniu zwycięstw w kolejnych meczach. Zjednoczmy siły i gorącym dopingiem przechylmy szalę zwycięstwa na naszą stronę.