Zapraszamy na Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlika E1 (2007 i młodsi).

24 lutego 2018r. odbędzie się halowy turniej Orlika E1 organizowany przez Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej przy współpracy z M-GLKS Wicher Dobra i KS Grom Malanów a pod patronatem Miasta i Gminy Dobra oraz Gminy Malanów. Turniej odbędzie się na dwóch halach sportowych, na hali sportowej w Dobrej i Malanowie. Do turnieju zgłosiło się 20 zespołów które zostały podzielone na 4 grupy. Dwie grupy rozgrywać będą fazę eliminacyjną w Malanowie a pozostałe dwie grupy grać będą w Dobrej. Z każdej grupy 2 pierwsze drużyny awansują do półfinałów. Zwycięzcy meczów półfinałowych awansują do fazy finałowej która odbędzie się tego samego dnia w Dobrej około godziny 14:00. Finały odbywać się będą z udziałem 4 drużyn systemem „każdy z każdym”. W turnieju udział weźmie ponad 200 młodych zawodników z 20 drużyn a zostanie rozegranych 58 spotkań. Zapraszamy wszystkich w sobotę na hale w Dobrej i Malanowie do gorącego kibicowania i wspierania młodych zawodników. Poniżej prezentujemy harmonogram zawodów.