Zajęcia dzieci z rocznika 2002 - 2005

Wraz z początkiem roku w M-GLKS Wicher Dobra rozpoczął pracę nowy szkoleniowiec. Jest nim znany przez kibiców Konrad Winiarski.

By z najmłodszych pasjonatów piłki nożnej wyrośli kolejni „Lewandowscy”, treningi, trzeba zacząć jak najwcześniej. Dlatego zapraszamy na zajęcia z nowym trenerem wszystkie dzieci z rocznika 2002 oraz młodszych.

Konrad Winiarski - Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w MKS Tur Turek. W przeszłości występował jako zawodnik m.in. w

2008/2009 UKS Lider Włocławek (Mistrzostwo Juniorów Ligi Wojewódzkiej ,Powołania do Kadry Kuj-Pomorskiej)

2010/2011 Powrót do Tur Turek junior młodszy (Liga Wielkopolska) a drużynę prowadził Trener Janusz Niedźwiedź. Treningi także w pierwszym zespole Tur Turek w 2 lidze.

2011 Olimpia Koło (Juniorzy Liga Wielkopolska)

2011/12 Zawisza 2 Bydgoszcz (Awans do 4 ligi). Treningi w Pierwszym zespole (1 liga) pod okiem trenera Janusza Kubota a następnie Jurij Szatałowa.

2012 FC Blaubeuren (Niemcy)

2012/13 Olimpia Kolo (poziom 4 liga)

2013/14 Termy Uniejów (Liga okręgowa Łódzka)

2014/2015 SV Konfeld (Niemcy)

2015 MKS Tur 1921 Turek (A klasa)

2015/16 Wicher Dobra (Liga okręgowa)

2016/17 Wicher Dobra (4liga)

Celem prowadzenia drużyny jest jak najlepsze wyszkolenie zawodników, przekazanie wiedzy o profesjonalnym podejściu. Zajęcia mają ogólnodostępny charakter, bez przeprowadzania preselekcji pod kątem posiadanych umiejętności. Jest to cecha wyróżniająca tą działalność od innych tego samego rodzaju, uzależniających przyjęcie do klubu sportowego bądź sekcji od posiadanych przez dziecko predyspozycji i zdolności. Wszystkie dzieci mają równe szanse i tylko od ich zaangażowania i chęci będzie zależało uczestniczenie w zajęciach. Zaletą szkółki jest także prowadzenie zajęć w niewielkich grupach, co sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego dziecka i zwracaniu uwagi na poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz zachowanie na treningach.

Konrad Winiarski – „Radość sprawiać mi będzie jeżeli kilku zawodników będzie dostawało szansy gry w Juniorach młodszych, celem będzie także wysyłanie zawodników na testy do innych klubów i szkółek piłkarskich”.

Treningi prowadzone są 3 razy w tygodniu ( poniedziałek, środa, piątek).

Zapraszamy chętnych chłopców z rocznika 2002 - 2005. Osoby chętne do dołączenia do drużyny M-GLKS Wicher Dobra proszone są o kontakt z trenerem 725 116815.

Nowemu trenerowi życzymy osiągnięcia jak najlepszych efektów z młodymi adeptami piłki nożnej.