Wicher Dobra rocznik 2007 i młodsi zajmuje IV miejsce w turnieju w Kazimierzu Biskupim.

Wicher Dobra rocznik 2007 i młodsi zajmuje bardzo wysokie IV miejsce w turnieju rozegranym 22.01.2017 w Kazimierzu Biskupim.

Drużyna prowadzona przez Grzegorza Łakomickiego odniosła 4 zwycięstwa i tylko jedną porażkę.
Wyniki:
Wicher Dobra- Sparta Konin 6:0 (Konrad Peruga- 3, Kacper Sikorski- 2 Cyprian Oleksy- 1)
Wicher Dobra - AP Reissa 1:3 (Konrad Peruga- 1)
Wicher Dobra- Piast Grodziec I 1:0 (Konrad Peruga- 1)
Wicher Dobra- Oranje Konin I 5:0 (Konrad Peruga- 4, Kacper Sikorski- 1)
Wicher Dobra- Oranje Konin II 2:1 (Kacper Sikorski- 1, Kacper Chruściński- 1)

Konrad Peruga został uznany Najlepszym Zawodnikiem Turnieju przez trenerów drużyn biorących udział w Turnieju Halowym w Kazimierzu Biskupim.
Konrad zdobył 8 bramek dla naszego zespołu i był drugim strzelcem Turnieju.
Skład:
Maciej Skrzypiński, Kacper Sikorski, Kacper Czyżak, Konrad Peruga, Michał Peruga, Tobiasz Sobański, Bartosz Dzikowski, Jakub Zawiśniewski, Antoni Cerbst, Jakub Urbańczyk, Cyprian Oleksy, Kacper Chruściński.