Towarzyski mecz służb mundurowych. Dobra 2017.

Służby mundurowe zetrą się w sportowej walce, zapraszamy na mecz. Służby mundurowe z Dobrej, ale nie tylko staną naprzeciw siebie, by sprawdzić się na boisku piłkarskim. Wszystko w ramach towarzyskiego meczu piłkarskiego gdzie przeciw sobie zagrają policjanci z druhami OSP.

Piłkarską rywalizację zaplanowano na sobotę 19 sierpnia o godz. 13 na stadionie w Dobrej.

Zapraszamy, przyjdź popatrz jak na boisku radzą sobie policjanci, czy strażacy wśród, których również w Dobrej nie brakuje dobrych piłkarzy. Impreza ma charakter otwarty i każdy może wziąć w niej udział. Przyda się również doping. Zapraszamy całe rodziny a zwłaszcza najmłodszych którzy przez chwilę będą mogli poczuć się jak policjanci czy strażacy bowiem do ich dyspozycji będą policyjne radiowozy, samochody ratowniczo-gaśnicze do których można będzie wsiąść, puścić sygnały. Z bliska zobaczą profesjonalny sprzęt służący do ratowania życia ludzkiego. Swoje stoisko będą mieli również służby ratownictwa medycznego, w którym odwiedzający skorzystają z ich fachowej wiedzy. Dopytają szczegółów medycznych, prawnych, czy poćwiczyć resuscytację krążeniowo-oddechową.

Organizatorami Towarzyskiego Meczu Służb Mundurowych są M-GLKS Wicher Dobra, KPP Turek, OSP Dobra, Gmina i Miasto Dobra.