Nowy zarząd wybrany!!!

W dniu 24 lutego 2019r. (niedziela) odbył się Zwyczajny Walny zjazd członków M-GLKS Wicher Dobra na którym został wybrany nowy zarząd klubu na kolejne 4 lata do 2023r.

Skład nowego zarządu będzie wyglądał następująco:

• Prezes: Tomasz Rosiński
  • V-ce prezes: Sebastian Gwizdalski
  • V-ce prezes: Jan Dzierdzicki
  • Sekretarz: Wojciech Pawłowski
  • Członek zarządu: Włodzimierz Jeżyk
  • Członek zarządu: Andrzej Śmieja
  • Członek zarządu: Michał Kwiatkowski

Po za nowym zarządem wybrana została również Komisja Rewizyjna, która będzie czuwać na prawidłowością prac zarządu. W skład komisji weszli Janicki, Szymanowski i Będziechowski

Gratulujemy i życzymy dużo sukcesów i zadowolenia z pracy nowemu zarządowi.

Ustępujący prezes Michał Kwiatkowski tak podsumował zebranie i nowy zarząd:

W działalności naszego klubu nie ma pustych przebiegów. Praca szkoleniowa, wychowawcza, organizacyjna, inwestycyjna nawzajem się przeplatają dlatego ten Klub tętni życiem od rana do wieczora. Za te prace zarząd klubu dziękuję wszystkim od zawodników po trenerów, działaczy, kibiców i rodziców za wspólnie spędzone lata. Dzisiaj ster władzy w Klubie przejmują następni postaram się ich wspierać z całych swoich sił i proszę Was również o pomoc i wsparcie, aby nasze pierwotne, wzniosłe idee, które przyświecały nam od początku, nigdy nie zostały wymazane.