Kadra na sezon 2015-16.

Poniedziałek był ostatnim dniem letniego okienka transferowego w Polsce. Kluby robiły wszystko by wzmocnić swoją kadrę. Wzmacniał się też Wicher. Nie udało się pozyskać Jakuba Błaszczykowskiego ( wybrał Fiorentine) ani Wojtka Szczęsnego ( woli grać w Rzymie) to jednak trener Szymanowski i działacze mogą być zadowoleni. W drużynie pozostali czołowi zawodnicy którzy stanowili o sile zespołu w poprzednim sezonie. Dołączyli też nowi piłkarze którzy już w pierwszych meczach nowego sezonu pokazali się z dobrej strony.

Kadra na sezon 2015/2016

Bramkarze: Rafał Kulak, Piotr Wawrzyniak, Dawid Gibasiewicz, Przemysław Gibasiewicz

Obrońcy: Tomasz Bartosik, Jakub Białek, Konrad Grabowski, Dominik Józefiak, Piotr Piąstka, Bartosz Simiński, Jarosław Śmieja, Bartosz Zasiadczyk

Pomocnicy/Napastnicy: Łukasz Cieślak, Łukasz Człapa, Adrian Fret, Sebastian Gromada, Tomasz Janaszczyk, Tomasz Janicki, Łukasz Józefiak, Adrian Kałużny, Jakub Karpiński, Krzysztof Kornacki, Mateusz Morusiński, Kacper Wielgórski, Krystian Wutka, Tomasz Wypiór

Przybyli: Łukasz Cieślak, Tomasz Janicki, Kacper Wielgórski, Krystian Wutka, Przemysław Gibasiewicz

Odeszli: Łukasz Bartosik, Marek Będziechowski, Dawid Człapa, Marek Górski, Marcin Palczewski

Transfery zima 2016:

Przybyli: Konrad Winiarski (Tur Turek), Albert Gośliński (Tur Turek), Artur Bednarczyk( Victoria Września), Daniel Błaszczyk (SMS Łódź)

Odeszli: Tomasz Janaszczyk ( Orzeł Kawęczyn)

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za grę w naszym klubie i godne reprezentowanie barw Wichru, życzymy im sukcesów sportowych oraz osobistych. Zawodnikom, którzy musieli przerwać grę ze względu na kontuzję życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na ligowe boiska! Nowych zawodników witamy na pokładzie i życzymy wielu sukcesów w zieloni-biało-niebieskich barwach.

Autor: Michał K.