III miejsce w turnieju w Koźminie Wielkopolskim.

III miejsce w turnieju  w Koźminie Wielkopolskim.

Drużyna prowadzona przez Konrada Winiarskiego zajęła III miejsce w turnieju organizowanym przez GOS w Koźminie Wielkopolskim.

Mecze M-GLKS Wicher Dobra:

Wicher Dobra – GOS Koźmin Wlkp. 1:3

Wicher Dobra – KKS 1 Astra Krotoszyn 3:0

Wicher Dobra – KKS 2 Astra Krotoszyn 1:5

Wicher Dobra – Wisła Borek Wlkp. 1:0

Tak turniej skomentował trener Winiarski:

„ Zajmujemy III miejsce w Turnieju lecz za samą grę zajęlibyśmy 1 miejsce, brakło u chłopców pewności siebie i doświadczenia jakie wykorzystywały inne drużyny dzięki dużej ilości rozegranych turniejów i meczów ligowych. Jestem bardzo zadowolony z gry chłopaków gdyż dominacja mojej drużyny była w każdym meczu. Drużyny z okręgu kaliskiego to naprawdę drużyny na dobrym poziomie wykorzystujące każdy błąd przy rozegraniu Naszej akcji od tyłu a przy stracie piłki przeciwnicy kończyli akcje bramką lub groźną kontrą ale to już historia bierzemy się do pracy, wyciągamy wnioski i rozwijamy chłopców w dobrym kierunku.”

Nagrodę indywidualną otrzymał Kamil Marczewski.

„Najlepszy zawodnik drużyny nie został wybrany ponieważ każdy grał bardzo dobrze i bym skrzywdził innych chłopaków wiec ta nagroda ostatecznie powędrowała do Kamila za bardzo dobrą frekwencję na treningach i zaangażowanie na zajęciach” – powiedział Winiarski.

Wicher grał w składzie:

Kacper Krawczyk (Bramkarz), Eryk Włodarczyk, Mateusz Olas, Janek Szwankowski, Radosław Kos, Jakub Gajewski, Krystian Świetochowski, Mikołaj Rosiński, Kamil Marczewski, Wiktor Gebler, Przemysław Gebler, Maciej Gil