II miejsce na turnieju Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Wielki sukces młodzika młodszego.
II miejsce na turnieju Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Konrad Peruga najlepszym zawodnikiem.

Dziś od samego rana braliśmy udział w Mistrzostwach Konińskiego OZPN-u w kategorii młodzika młodszego. W turnieju udział brało 16 zespołów, które zostały podzielone na cztero zespołowe grupy. Grupy A i B swoje mecze rozgrywały na hali w Zagórowie, a C i D w Kowalewie. Nasz drużyna trafiła do grupy D razem z Górnikiem Kłodawa, Lech PoznańFA Władysławów i Olimpia Koło II.
Mecze grupowe:
Wicher Dobra- Olimpia II Koło 1:1 (Peruga)
Wicher Dobra- FA Władysławów 3:0 (Peruga, Kałużny, Sikorski)
Wicher Dobra- Górnik Kłodawa 2:1 (Peruga, Kałużny)
Dzięki dobrym wynikom wychodzimy z grupy z pierwszego miejsca.
Kolejnym spotkaniem jest mecz o rozstawienie w fazie finałowej. Naszym przeciwnikiem była Olimpia I Koło. Mimo, że więcej szans na grę dostali zawodnicy rezerwowi wygrywamy 2:0 po bramkach Mateusza Kałużnego i Konrada Woźniaka.

W półfinale trafiamy na Victorie Września. Dobra gra całego zespołu daje nam zwycięstwo 2:0 dzięki bramkom Konrada Perugi i Dawida Gołdyki z rzutu wolnego.

W finale przegrywamy z Górnikiem I Konin 0:2.

Jest to największy sukces naszego zespołu w historii udziału w turniejach KOZPNu.

Najlepszym zawodnikiem wybrany został Konrad Peruga jest to kolejne wyróżnienie dla naszego zawodnika mimo, że jest o rok młodszy.

Ogromne brawa dla wszystkich zawodników:
Michał Janiszewski, Michał Kołaczkowski, Mikołaj Kołaczkowski, Dominik Wojtysiak, Kacper Szczepaniak, Konrad Woźniak, Kacper Bielicki, Kacper Sikorski, Damian Mielczarek, Dawid Gołdyka, Mateusz Kałużny, Kacper Kaczmarek, Konrad Peruga