Drużyna Orlika Starszego zakwalifikowała się do finału.

Drużyna Orlika Starszego rzutem na taśmę zapewniła sobie udział w finałowym turnieju który odbędzie się w Koninie.
W ostatnim turnieju w Dobrej wygraliśmy trzy spotkania, a dwa przegraliśmy. W łącznej klasyfikacji po czterech turniejach zajmujemy drugie miejsce i awansujemy do najlepszej czwórki w naszym okręgu.

Wicher Dobra- Piast Grodziec 0:4
Wicher Dobra- Olimpia Koło 1:3 (Sikorski-1)
Wicher Dobra- Oranje Konin 3:1 (Sikorski, Kałużny, Peruga)
Wicher Dobra- Piast Grodziec 3:1 (Sikorski, Kałużny, Peruga)
Wicher Dobra- Oranje Konin 2:1 (Sikorski, Peruga)

Tabela:
1. Olimpia Koło 30 pkt
2. Wicher Dobra 15 pkt
3. Oranje Konin 14 pkt
4. Piast Grodziec 10 pkt

Drużyna Orlika Starszego rzutem na taśmę zapewniła sobie udział w finałowym turnieju, który odbędzie się w Koninie.
Maciej Skrzypiński, Konrad Peruga, Kacper Sikorski, Mateusz Kałużny, Jakub Urbańczyk, Bartosz Dzikowski, Oskar Szecel, Jakub Zawiśniewski, Igor Stencel, Antoni Cerbst, Kamil Grajczyk, Tobiasz Sobański

Gratulujemy zespołowi Olimpii Koło wygrania grupy.
Podziękowania należą się również rodzicom zespołu Olimpii za pomoc i jak zawsze przyjazną atmosferę.