17 kolejka.

W niedzielę drużyna Wicher Dobra podejmował u siebie ekipę GKS Olszówka.Pomimo tego ze goście zajmują ostatnie miejsce w tabeli postanowili łatwo nie sprzedać skóry.Na pierwszą bramkę kibice czekali do 14 min. meczu gdzie dobre dośrodkowanie wykorzystał Mikosik strzelając pierwsza bramkę.Następna bramka padła w 34 min. ale dla gości z rzutu karnego po faulu na polu karnym.Kolejne bramki padały w drugiej połowie ale tylko dla Wichru.Kolejna bramkę zdobył w 48 min. Moks ,następnie wejście smoka zaliczył Serafin wchodząc na zmianę i po kilku minutach po ograniu obrońców i bramkarza w 68 min.celnie trafił do siatki.Kilka minut później podwyższa Grabowski,następnie w 80 min. ponownie trafia Moks a końcowy wynik meczu ustala ponownie w 89 min. Serafin.

Wicher Dobra -GKS Olszówka 6:1