Zapowiedź 7. kolejki Konińskiej A klasy grupy I

W niedziele podopieczni Tomasza Janickiego zmierzą się na własnym boisku z drużną GKS Osiek Łuczywno

Po rozegraniu sześciu kolejek, najbliższy rywal Wichru ma na swoim koncie 4 punktów i zajmuje 9.miejsce w tabeli. Na tą zdobycz punktową przeciwników składa się 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki (bramki: 10-20). Natomiast Wicher ma w swoim dorobku 12 punktów i plasujemy się na 5 miejscu

20.08.2017 Wicher Dobra – GKS Osiek Łuczywno 1-3

Bramki: Mateusz Morusiński(44),--Wiktor Kasperski(73),Mateusz Przytuła(92 głową),Szymon Okuński(94)

25.03.2017 GKS Osiek Łuczywno - Wicher Dobra 2:2

Bramki: Michał Lubiniecki (74), Bartosz Andrzejewski (90) - Raźniewski x 2 (15' i 22')

Na historie spotkań obu drużyn składają się tylko dwa spotkanie z poprzedniego sezonu gdyż klub powstał oficjalnie w 2016 roku po połączeniu drużyny GKS Osiek Mały oraz SRW Łuczywno. Naszej drużynie nie udało się odnieść zwycięstwa z tą drużyną miejmy nadzieje że po najbliższym meczu to się zmieni. Spotkanie tych dwóch ekip rywalizujących ze sobą będzie bardzo ciekawym starciem, w którym emocji z pewnością nie zabraknie. O ciekawości widowiska świadczył będzie fakt, że GKS potrafi przeciwko Naszej drużynie grać i odnosić cenne wyniki. W poprzednim spotkaniu w Dobrej Osiek zapewnił sobie zwycięstwo w doliczonym czasie gry choć z przebiegu meczu sprawiedliwy byłby remis. W meczu rewanżowym przeważał Wicher i znów w doliczonym czasie gry GKS strzelił bramkę tym razem na wagę jednego punktu.

Pod względem gry w obronie Nas przeciwnik nie błyszczy, stracił już 12 bramek w 3 meczach wyjazdowych. A Wicher u siebie jest niepokonany. Najlepszym strzelcem Naszych przeciwników w tym sezonie jest Michał Lubiniecki który to zaliczył 3 bramki i 3 asysty.

Trener Janicki i zawodnicy mają coś do udowodnienia drużynie przyjezdnej więc emocji na pewno nie zabraknie, a Wicher będzie walczyć do końca o jak najlepszy rezultat. Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania Naszej drużyny. Doping jest naprawdę ważnym elementem dla każdego z zawodników, więc ponownie i panie liczymy na Was!

Zapraszamy również do śledzenia Naszego profilu na facebooku gdzie na godzinę przed meczem ukazuje się skład Naszej drużyny na dany mecz i inne ciekawostki związane z klubem.

Wicher Dobra - GKS Osiek Łuczywno

Stadion w Dobrej (Długa Wieś 35)

Godzina 16:00

Zapraszamy również na stadion na godzinę 10:00 gdzie drużyna młodzika starszego prowadzona przez Grzegorza Łakomickiego zmierzy się z Górnikiem Konin