Weekendowy rozkład gier. Orliki rozpoczynają rozgrywki.

Wicher Dobra tak jak w poprzednim sezonie i w tym zgłosił do rozgrywek 3 grupy młodzieżowe. Najstarszą grupą są zawodnicy młodzika młodszego D2, w zespole tym mogą występować chłopcy z rocznika 2006 i młodsi. Drużyna ta już dwa tygodnie temu rozpoczęła rozgrywki odnosząc 2 zwycięstwa. W kolejnym meczu zmierza się na wyjeździe z drużyną Grom Malanów, mecz w sobotę o 13:30.

Kolejną grupą młodzieżową to drużyna Orlika E1 (starsi). Grają tu zawodnicy z roczników 2007 i młodsi a rozgrywki toczyć będą się w systemie turniejowym. W grupie w której znalazł się Wicher występują również takie drużyny jak: Teleszyna Przykona, Grom Malanów i Oranje Turek. Pierwszy turniej odbędzie się już w piątek (15.09.2017) o godzinie 16:00 w Dobrej.

Ostatnią i jednocześnie najmłodszą grupą młodzieżową stanowią Orliki E2 (młodsi). Gdzie występują chłopcy z rocznika 2008 i młodsi. System rozgrywek również tutaj jest turniejowy a pierwszy turniej rozegrany zostanie na Orliku w Dobrej w najbliższą niedziele (17.09.2017) o godzinie 10:00. Przeciwnikami Wichru będą następujące drużyny: EKS Słodków, Tur 1921 Turek, Lech Poznań Football Academy Władysławów i Kasztelania Brudzew.

W niedziele swój kolejny mecz rozegrają również seniorzy Wichru, przeciwnikiem będzie Orzeł Kawęczyn. Mecz odbędzie się w Tokarach o 17:00. Szczegóły wkrótce.

Trzymajmy kciuki i dopingujmy wszystkie drużyny Wichru Dobra w rozgrywkach sezonu 2017/2018. Liczymy, że wszystkie Nasze zespoły młodzieżowe poprawią pozycje w swoich ligach w porównaniu z poprzednim sezonem, co bedzie równoznaczne z poprawą także jakości gry. O ich postępach i wynikach będziemy regularnie informować na Naszej stronie internetowej.

Piątek ( 15.09.2017) godzina 16:00 Dobra

Turniej Orlika E1