"Trzymaj Formę - Żyj Zdrowo!" - Każdy chce, nie każdy wie jak. Projekt Klubu "Wicher" to świetna okazja, do rodzinnego, aktywnego spędzania wolnego czasu, oraz okazja do zapoznania się z tematyką z zdrowego odżywiania i stylu życia. Projekt połączy zabawę, aktywność fizyczną z edukacją. Zrealizowane zajęcia mają motywować dzieci i rodziców do dbania o formę i swoje zdrowie oraz zachęcać do pozytywnych zmian.

Organizatorem programu jest firma Tesco Polska. Partnerem strategicznym programu jest Fundacja Tesco, natomiast partnerem merytorycznym programu jest Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia".Na projekt można głosować tylko w sklepie Tesco w Turku na ulicy Konińskiej. Za każde zakupy od 7 maja klient otrzymuje żeton który oznacza jeden głos, żeton można wrzucić do pojemnika oznaczonego moim projektem. Projekt nazywa się "TRZYMAJ FORMĘ- ŻYJ ZDROWO" .
W ramach projektu przewidujemy między innymi:
- Festyn dla dzieci
- wyjazd na mecz ekstraklasy
- spotkania z dietetykiem sportowym naszych zawodników i ich rodziców
- konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu
- dodatkowo zajęcia dla dzieci
Zachęcam wszystkich do głosowania i udostępniania posta. Niech każdy poinformuje swoich znajomych o konkursie i zachęci ich do oddania głosu. Koniec głosowania 4 czerwca!!!!!!