Podziękowania w stronę kibiców i wszystkich klientów sklepu TESCO

W kwietniu trener Grzegorz Łakomicki napisał i zgłosił projekt "Trzymaj Formę - Żyj Zdrowo!" do IV edycji programu TESCO - Decydujesz, pomagamy. Dzięki temu dostaliśmy się do finałowego głosowania, które trwało 4 tygodnie w sklepach TESCO. Każdy głos to jeden paragon osoby, która zrobiła zakupy w sieci sklepów Tesco na terenie Turku. Po 4 tygodniach okazało się, że z wynikiem 6939 głosów, minimalnie przegrywając zajęliśmy drugie miejsce, zdobywając tym samym 3000 zł, na realizację naszego projektu.

Byliśmy przekonani, że dzięki zaangażowaniu i pomocy naszych kibiców jesteśmy w stanie osiągnąć pozytywny wynik. To ogromny sukces, dlatego składamy ogromne podziękowania w stronę kibiców i wszystkich klientów sklepu TESCO, którzy oddali na nas swoje głosy. Zapraszamy na turnieje, festyny i mecze naszych drużyn. "Wicher - My tworzymy historię"