Młodzik Młodszy: Wicher Dobra- Olimpia II Koło 4:1

Wicher Dobra- Olimpia II Koło 4:1
Dzięki temu zwycięstwu zespół Młodzika Młodszego zapewnił sobie pierwsze miejsce w lidze i grę w grupie mistrzowskiej w rundzie wiosennej.
Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla naszego zespołu, już jedna z pierwszych akcji zakończyła się bramką Mateusza Kałużnego. Pięć minut później było już 2:0 po bramce Konrada Perugi, asystę przy tym trafieniu zalicza Kałużny. Dalsza cześć drugiej połowy była bardziej wyrównana i nie zobaczyliśmy więcej bramek.
Druga połowa rozpoczyna się od bramki na 3:0 dobre podanie do Konrada Perugi który w sytuacji sam na sam mija spokojnie bramkarza.
Bramka dla drużyny gospodarzy pada po błędzie w rozegraniu pomiędzy Michałem Janiszewskim i Damianem Mielczarkiem.
W ostatniej akcji spotkania bramkę strzela Kacper Szczepaniak który dobija piłkę do pustej bramki po strzale Kałużnego.