Już w ten weekend kolejne sportowe emocje!

W ten weekend czekają nas kolejne sportowe emocje…

Na sam początek w sobotę o godzinie 17:00 czeka nas mecz naszych seniorów. Jest to ostatnie spotkanie w ramach rozgrywek sezonu 2017/2018. Przeciwnikiem Wichru będzie drużyna Gromu Malanów. Na jesień mecz zakończył się porażką 0:3, tak więc pozostaje jeszcze parę nierozwiązanych spraw. Jak pamiętają pewnie zawodnicy oraz kibice, remis był skutkiem bardzo słabej gry w ataku. Mamy nadzieję, że zawodnicy wyciągnęli wnioski i tym razem nie popełnia już tych samych błędów i nie zlekceważą przeciwnika.

W niedziele czeka Nas finałowy turniej Orlika E1 gdzie najlepsze młode zespoły z rejonu Konińskiego zmierzą się ze sobą a w wśród nich Nasz Wicher.

Liczymy, że kibice zapełnią ,,STADION” w Dobrej i głośno będą dopingować Wicher Dobra.