Zapowiedź 28. kolejki

(Wice)lider kontra lider. Wicher kontra Strażak, zapowiadamy mecz na szczycie w Konińskiej Klasie Okręgowej „Select”. Jeśli gra lider z wiceliderem to już szykuje się niezła gratka dla kibiców. Oba zespoły różni zaledwie 5 punktów, więc ewentualna porażka Strażaka zbliży Wicher do pozycji lidera. Po 27 kolejkach Strażak Licheń Stary ma na swoim koncie 60 punktów i największą ilość strzelonych bramek, wśród wszystkich zespołów w lidze - 65, co daje średnią 2,5 goli na mecz. Wicher zajmuje drugą pozycje z dorobkiem 55 punktów i 58 bramek zdobytych w 25 meczach. Szykuje się wielkie widowisko. Strażak i Wicher mają rewelacyjny sezon, nikt nie spodziewał się po nich tak dobrej gry. Drużyna z Lichenia zasłużyła sobie na takie wyróżnienie jakim jest pozycja lidera, bo nie traci często punktów. Teraz jednak przyjdzie im stawić czoła drugiej rewelacji sezonu, a Wicher już tylko myśli o tym meczu i zmianie na pozycji lidera. To będzie bardzo ciekawy mecz, a każdy zawodnik da z siebie maksimum możliwości.

Bilans meczów:

Wicher Dobra – Strażak Licheń Stary: 1-0-0 Bramki: 3-1

Ostatnie spotkanie:

Strażak Licheń Stary – Wicher Dobra 1:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Wypiór (9), 0:2 Wypiór (75), 0:3 Wypiór (87), 1:3 Andrzejczak (88)

Tabela:

1.

Strażak Licheń Stary

60 pkt

18 z

6 r

2 p

65 Bz

27 Bs

2.

Wicher Dobra

55 pkt

17 z

4 r

4 p

58 Bz

64 Bs

Drodzy Kibice, w przeszłości nie raz pokazaliśmy, że potrafimy się zjednoczyć i działać odważnie i pomysłowo. Nie możemy pozostawić piłkarzy bez dopingu w tym arcyważnym spotkaniu. Wielokrotnie udowodniliśmy, że Wicher to nie klub, a ludzie. Bezgraniczne oddanie, fanatyzm, wiara w zwycięstwo i szaleńczy doping do ostatniego gwizdka jest obowiązkiem każdego Kibica, który w sobotnie popołudnie zasiądzie na trybunach naszego stadionu. Gorąco apelujemy do każdego z Was – niech w ten wyjątkowy dzień nikt nie oszczędza gardeł i serc dla dopingu, a doping na stadionie poniesie naszych piłkarzy do upragnionego przez wszystkich zwycięstwa. Wicher stara się robić jak najwięcej dla każdego mieszkańca Gminy Dobra, teraz Wy pokażcie że jesteście z Klubem. Nie obiecujemy zwycięstwa ale możemy obiecać wielkie emocje których udziałem będziecie Wy.

Wicher Dobra – Strażak Licheń Stary – Stadion w Dobrej, sobota godzina 17:00.