Wicher zatrzymany w Słupcy.

Jeden gol rozstrzygnął losy starcia SKP Słupca z Wichrem Dobra.

Pierwszy (i jak się później okazało ostatni) gol w meczu padł już w piątej minucie. Piłkę w bramce Wichru umieścił Kamil Sikorski. Gospodarze niedzielnego meczu przeważali w pierwszych minutach, ale później do głosu zaczął dochodzić Wicher. Piłkarze Zbigniewa Kaczmarka byli jednak nieskuteczni i nie zdołali pokonać Szymona Szymańskiego.

Po zmianie stron gra się wyrównała, ale więcej bramek nie padło. W ostatnich minutach kontrowersyjnego rzutu karnego nie wykorzystał Piotr Głowala z Słupcy.Bardzo dobrze interweniował Igor Szczepaniak.  Mecz zakończył się więc jednobramkowym zwycięstwem drużyny Wojciecha Henke.

Wicher Dobra: Igor Szczepaniak – Mateusz Morusiński, Jarosław Śmieja, Andrzej Górski, Szymon Ignaczak, Tomasz Janicki (65’ Albert Gośliński), Łukasz Cieślak (74’ Dominik Józefiak), Michał Ignaczak, Daniel Błaszczyk, Beniamin Trzepacz (82’ Sebastian Gromada), Tomasz Wypiór.